Výsledková listina 2023


Eskymácký obrat

Žáci

Pořadí Startovní č.JménoPříjmeníOddílPočet
121RichardMalánTJ Sokol Troja7
243EduardDoskočilVodáci Choceň7
344ŠtěpánVoženílekVodáci Choceň4
437PetrDvořákVKM4
549ElaDoskočilováVodáci Choceň2
642LukášKarlíkVodáci Choceň0.5

Junioři

Pořadí Startovní č.JménoPříjmeníOddílPočet
182KláraKubíkováVodáci Choceň9
274MatějNovákVK Slavia Hradec Králové8
370MichalHebelkaVK Slavia Hradec Králové8
475DominikKalaZažij Vodu Brandýs nad Labem7
579DavidHakVKM7
671AnetaSilberováVK Slavia Hradec Králové6.5
761MartinZemanLoděnice Vltava - Štiky6
860SebastianSkrbekKK Železný Brod5
976ŠtěpánKurtevVKM5
1068AnežkaDvořáčkováVK Slavia Hradec Králové4



H2H SLALOM

Žáčci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddíl
12JendaSochaVKM
25MaruškaKutlvašrováVodáci Choceň
34BarboraVoženílkováVodáci Choceň
41FilipŠotolaVKM
53LeticieŠvecováVKM

Žáci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddíl
142LukášKarlíkVodáci Choceň
221RichardMalánTJ Sokol Troja
343EduardDoskočilVodáci Choceň
447BarboraŽlábkováVodáci Choceň
544ŠtěpánVoženílekVodáci Choceň
632GábinaPolanskáVKM
727PetrČejpVK Slavia Hradec Králové
837PetrDvořákVKM
936LukášBrandVKM
1049ElaDoskočilováVodáci Choceň
1141TerezaTrojanováKačeři Chrudim
1223MatějBlehaLoděnice Vltava - Štiky
1348MartinVoženílekVodáci Choceň
1425VítHodaLoděnice Vltava - Štiky
1531ViktorieKalováFrol Praha
1622SebastianSuchýSlavia Hradec Králové
1729JanaRejnyšováVK Slavia Hradec Králové
1846AgátaMeňházováVodáci Choceň
1930SáraHanouskováVK Slavia Hradec Králové
2034MikiVaníčekVKM
2128AndreaZbořilováVK Slavia Hradec Králové
2226KristýnaPodstavkováVK Slavia Hradec Králové
2345JanAbrahamVodáci Choceň
2438AntonínSchejbalKačeři Chrudim
2533VráťaPecinaVKM
2639LenkaUrbánkováKačeři Chrudim
2740KateřinaUrbánkováKačeři Chrudim

Junioři

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddíl
160SebastianSkrbekKK Železný Brod
272JaroslavHodekVK Slavia Hradec Králové
373JáchymSilberVK Slavia Hradec Králové
470MichalHebelkaVK Slavia Hradec Králové
563TimofeyGolovuninLoděnice Vltava - Štiky
667MatějDittrichVK Slavia Hradec Králové
774MatějNovákVK Slavia Hradec Králové
878DavidSochaVKM
976ŠtěpánKurtevVKM
1071AnetaSilberováVK Slavia Hradec Králové
1162AmélieValouškováLoděnice Vltava - Štiky
1269KateřinaHebelkováVK Slavia Hradec Králové
1361MartinZemanLoděnice Vltava - Štiky
1466KláraDittrichováVK Slavia Hradec Králové
1575DominikKalaZažij Vodu Brandýs nad Labem
1680TondaStránskýVodáci Choceň
1782KláraKubíkováVodáci Choceň
1879DavidHakVKM
1968AnežkaDvořáčkováVK Slavia Hradec Králové
2081OliverMeňhážVodáci Choceň
2164AndreaMaláVK Slavia Hradec Králové
2265FrantišekČapekVK Slavia Hradec Králové



KAYAKCROSS

Žáčci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddíl
15MaruškaKutlvašrováVodáci Choceň
22JendaSochaVKM
34BarboraVoženílkováVodáci Choceň
41FilipŠotolaVKM
53LeticieŠvecováVKM

Žáci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddíl
142LukášKarlíkVodáci Choceň
243EduardDoskočilVodáci Choceň
337PetrDvořákVKM
436LukášBrandVKM
521RichardMalánTJ Sokol Troja
644ŠtěpánVoženílekVodáci Choceň
747BarboraŽlábkováVodáci Choceň
849ElaDoskočilováVodáci Choceň
931ViktorieKalováFrol Praha
1032GábinaPolanskáVKM
1122SebastianSuchýSlavia Hradec Králové
1246AgátaMeňházováVodáci Choceň
1323MatějBlehaLoděnice Vltava - Štiky
1445JanAbrahamVodáci Choceň
1527PetrČejpVK Slavia Hradec Králové
1629JanaRejnyšováVK Slavia Hradec Králové
1730SáraHanouskováVK Slavia Hradec Králové
1834MikiVaníčekVKM
1928AndreaZbořilováVK Slavia Hradec Králové
2041TerezaTrojanováKačeři Chrudim
2126KristýnaPodstavkováVK Slavia Hradec Králové
2248MartinVoženílekVodáci Choceň
2338AntonínSchejbalKačeři Chrudim
2425VítHodaLoděnice Vltava - Štiky
2533VráťaPecinaVKM
2639LenkaUrbánkováKačeři Chrudim
2740KateřinaUrbánkováKačeři Chrudim

Junioři

Pořadí Poř. č.JménoPříjmeníOddíl
160SebastianSkrbekKK Železný Brod
272JaroslavHodekVK Slavia Hradec Králové
370MichalHebelkaVK Slavia Hradec Králové
473JáchymSilberVK Slavia Hradec Králové
576ŠtěpánKurtevVKM
671AnetaSilberováVK Slavia Hradec Králové
774MatějNovákVK Slavia Hradec Králové
878DavidSochaVKM
961MartinZemanLoděnice Vltava - Štiky
1082KláraKubíkováVodáci Choceň
1179DavidHakVKM
1268AnežkaDvořáčkováVK Slavia Hradec Králové
1367MatějDittrichVK Slavia Hradec Králové
1469KateřinaHebelkováVK Slavia Hradec Králové
1566KláraDittrichováVK Slavia Hradec Králové
1675DominikKalaZažij Vodu Brandýs nad Labem
1780TondaStránskýVodáci Choceň
1863TimofeyGolovuninLoděnice Vltava - Štiky
1962AmélieValouškováLoděnice Vltava - Štiky
2164AndreaMaláVK Slavia Hradec Králové
2081OliverMeňhážVodáci Choceň
2265FrantišekČapekVK Slavia Hradec Králové



SLALOM

Žáčci

PořadíStartovní. č.JménoOddílVýsledný ČAS se šťouchy
15Maruška KutlvašrováVodáci Choceň2:16,08
22Jenda SochaVKM2:21,03
34Barbora VoženílkováVodáci Choceň3:17,19
41Filip ŠotolaVKM3:33,03
53Leticie ŠvecováVKM6:54,70

Žáci

Pořadí Startovní. č.JménoOddílVýsledný ČAS se šťouchy
142Lukáš KarlíkVodáci Choceň1:25,73
221Richard MalánTJ Sokol Troja1:26,97
343Eduard DoskočilVodáci Choceň1:28,11
444Štěpán VoženílekVodáci Choceň1:37,64
531Viktorie KalováFrol Praha1:41,78
632Gábina PolanskáVKM1:44,92
737Petr DvořákVKM1:45,87
836Lukáš BrandVKM1:46,24
927Petr ČejpVK Slavia Hradec Králové1:46,55
1022Sebastian SuchýSlavia Hradec Králové1:48,34
1147Barbora ŽlábkováVodáci Choceň1:50,76
1229Jana RejnyšováVK Slavia Hradec Králové1:53,82
1349Ela DoskočilováVodáci Choceň1:57,78
1446Agáta MeňházováVodáci Choceň2:01,34
1530Sára HanouskováVK Slavia Hradec Králové2:03,57
1634Miki VaníčekVKM2:03,59
1728Andrea ZbořilováVK Slavia Hradec Králové2:04,17
1841Tereza TrojanováKačeři Chrudim2:05,44
1923Matěj BlehaLoděnice Vltava - Štiky2:08,91
2026Kristýna PodstavkováVK Slavia Hradec Králové2:13,07
2148Martin VoženílekVodáci Choceň2:14,99
2245Jan AbrahamVodáci Choceň2:15,11
2338Antonín SchejbalKačeři Chrudim2:20,81
2425Vít HodaLoděnice Vltava - Štiky2:29,48
2533Vráťa PecinaVKM2:29,62
2639Lenka UrbánkováKačeři Chrudim2:36,46
2740Kateřina UrbánkováKačeři Chrudim2:51,45

Junioři

Pořadí Startovní. č.JménoOddílVýsledný ČAS se šťouchy
174Matěj NovákVK Slavia Hradec Králové1:17,00
260Sebastian SkrbekKK Železný Brod1:17,85
372Jaroslav HodekVK Slavia Hradec Králové1:18,17
478David SochaVKM1:20,98
576Štěpán KurtevVKM1:22,97
673Jáchym SilberVK Slavia Hradec Králové1:24,15
770Michal HebelkaVK Slavia Hradec Králové1:24,36
871Aneta SilberováVK Slavia Hradec Králové1:25,45
967Matěj DittrichVK Slavia Hradec Králové1:25,50
1069Kateřina HebelkováVK Slavia Hradec Králové1:25,58
1161Martin ZemanLoděnice Vltava - Štiky1:26,78
1266Klára DittrichováVK Slavia Hradec Králové1:27,50
1375Dominik KalaZažij Vodu Brandýs nad Labem1:29,99
1480Tonda StránskýVodáci Choceň1:31,52
1582Klára KubíkováVodáci Choceň1:33,02
1663Timofey GolovuninLoděnice Vltava - Štiky1:33,47



Celkové Výsledky

Žáčci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddílBody
15MaruškaKutlvašrováVodáci Choceň1308
22JendaSochaVKM1266
34BarboraVoženílkováVodáci Choceň1116
41FilipŠotolaVKM1026
53LeticieŠvecováVKM954

Žáci

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddílBody
142LukášKarlíkVodáci Choceň1350
243EduardDoskočilVodáci Choceň1152
321RichardMalánTJ Sokol Troja1134
444ŠtěpánVoženílekVodáci Choceň954
537PetrDvořákVKM906
636LukášBrandVKM840
747BarboraŽlábkováVodáci Choceň828
832GábinaPolanskáVKM810
931ViktorieKalováFrol Praha720
1027PetrČejpVK Slavia Hradec Králové678
1149ElaDoskočilováVodáci Choceň666
1222SebastianSuchýSlavia Hradec Králové582
1323MatějBlehaLoděnice Vltava - Štiky516
1446AgátaMeňházováVodáci Choceň510
1529JanaRejnyšováVK Slavia Hradec Králové492
1641TerezaTrojanováKačeři Chrudim474
1730SáraHanouskováVK Slavia Hradec Králové438
1848MartinVoženílekVodáci Choceň420
1934MikiVaníčekVKM414
2028AndreaZbořilováVK Slavia Hradec Králové396
2145JanAbrahamVodáci Choceň396
2225VítHodaLoděnice Vltava - Štiky378
2326KristýnaPodstavkováVK Slavia Hradec Králové360
2438AntonínSchejbalKačeři Chrudim318
2533VráťaPecinaVKM297
2639LenkaUrbánkováKačeři Chrudim288
2740KateřinaUrbánkováKačeři Chrudim279

Junioři

Pořadí Startovní. č.JménoPříjmeníOddílBody
160SebastianSkrbekKK Železný Brod1308
272JaroslavHodekVK Slavia Hradec Králové1188
373JáchymSilberVK Slavia Hradec Králové1008
474MatějNovákVK Slavia Hradec Králové1002
570MichalHebelkaVK Slavia Hradec Králové990
676ŠtěpánKurtevVKM876
778DavidSochaVKM858
871AnetaSilberováVK Slavia Hradec Králové774
967MatějDittrichVK Slavia Hradec Králové720
1061MartinZemanLoděnice Vltava - Štiky636
1163TimofeyGolovuninLoděnice Vltava - Štiky606
1269KateřinaHebelkováVK Slavia Hradec Králové594
1366KláraDittrichováVK Slavia Hradec Králové534
1482KláraKubíkováVodáci Choceň528
1575DominikKalaZažij Vodu Brandýs nad Labem498
1679DavidHakVKM492
1762AmélieValouškováLoděnice Vltava - Štiky474
1868AnežkaDvořáčkováVK Slavia Hradec Králové468
1980TondaStránskýVodáci Choceň468
2081OliverMeňhážVodáci Choceň372
2164AndreaMaláVK Slavia Hradec Králové366
2265FrantišekČapekVK Slavia Hradec Králové342



Hodnocení oddílů

Pořadí ODDÍL
1Vodáci Choceň
2VK Slavia Hradec Kráové
3KK Železný Brod
4VKM Hradec Králové