Výsledková listina 2022


Eskymácký obrat

Žáci

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL Počet
1 3 Ríša Malán Sokol Troja 10
2 10 Tonda Socha VKM HK 7
3 45 Eduard Doskočil Vodáci Choceň 0.5

Junioři

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL Počet
1 14 Robert Janata VK Slavia HK 14
2 103 Ondřej Vincenc Vodáci Choceň 14
3 105 Tobiáš Karlík Vodáci Choceň 13
4 13 Štěpán Kurtev DDM HK 12
5 106 Klára Kubíková Vodáci Choceň 12
6 21 Matěj Novák VK Slavia HK 11
7 5 David Hak VKM HK 11
8 19 Vojtěch Šilhan VK Slavia HK 9
9 26 Anežka Dvořáčková VK Slavia HK 9
10 4 Sebastian Skrbek Sokol Železný Brod 4



H2H SLALOM

Žáčci

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 108 Jarda Kresaň VKM HK
2 42 Ela Doskočilová Vodáci Choceň
3 41 Martin Voženílek Vodáci Choceň

Žáci

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 48 Lukáš Karlík Vodáci Choceň
2 23 Vojtěch Dvořáček VK Slavia HK
3 47 Vít Vodstrčil Vodáci Choceň
4 33 Petr Čejp VK Slavia HK

Junioři

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 14 Robert Janata VK Slavia HK
2 17 Jaroslav Hodek VK Slavia HK
3 1 Tomáš Polanský VKM HK



KAYAKCROSS

Žáčci

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 41 Martin Voženílek Vodáci Choceň
2 108 Jarda Kresaň VKM HK
3 40 Ema Vodstrčilová Vodáci Choceň
4 42 Ela Doskočilová Vodáci Choceň

Žáci

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 48 Lukáš Karlík Vodáci Choceň
2 3 Ríša Malán Sokol Troja
3 45 Eduard Doskočil Vodáci Choceň
4 2 Gábina Polanská VKM HK

Junioři

Pořadí  Startovní. č. JMÉNO ODDÍL
1 14 Robert Janata VK Slavia HK
2 103 Ondřej Vincenc Vodáci Choceň
3 17 Jaroslav Hodek VK Slavia HK
4 5 David Hak VKM HK



SLALOM

Žáčci

Pořadí Poř. č. JMÉNO ODDÍL Výsledný ČAS se šťouchy
1 108 Jarda Krsaň VKM HK 2:00,31
2 42 Ela Doskočilová Vodáci Choceň 2:06,93
3 41 Martin Voženílek Vodáci Choceň 2:14,11
4 109 Amálka Krsaňová VKM HK 2:30,19
5 40 Ema Vodstrčilová Vodáci Choceň 2:35,04
6 43 Maruška Kutlvašrová Vodáci Choceň 3:21,67
7 12 Jenda Socha VKM HK 3:23,70
8 110 Apolenka Krsaňová VKM HK 4:56,03

Žáci

Pořadí Poř. č. JMÉNO ODDÍL Výsledný ČAS se šťouchy
1 48 Lukáš Karlík Vodáci Choceň 1:14,33
2 3 Ríša Malán Sokol Troja 1:31,17
3 6 Adam Hak VKM HK 1:35,16
4 45 Eduard Doskočil Vodáci Choceň 1:35,38
5 23 Vojtěch Dvořáček VK Slavia HK 1:35,68
6 46 Štepán Voženílek Vodáci Choceň 1:36,441
7 30 Klára Dittrichová VK Slavia HK 1:37,59
8 10 Tonda Socha VKM HK 1:43,33
9 32 Jan Andrejko VK Slavia HK 1:44,67
10 2 Gábina Polanská VKM HK 1:45,11
11 107 Petr Dvořák VKM HK 1:48,03
12 29 Klaudie Vernerová VK Slavia HK 1:50,46
13 47 Vít Vodstrčil Vodáci Choceň 1:51,05
14 44 Tonda Stránský Vodáci Choceň 1:51,10
15 33 Petr Čejp VK Slavia HK 1:56,67
16 49 Barbora Žlábková Vodáci Choceň 1:58,02
17 36 Vendula Dvořáčková VK Slavia HK 2:02,77
18 38 Anežka Votýpková VK Slavia HK 2:04,93
19 9 Tereza Trojanová Kačeři Chrudim 2:07,51
20 35 Jana Rejnyšová VK Slavia HK 2:09,50
21 102 Jan Abraham Vodáci Choceň 2:09,80
22 37 Sára Hanousková VK Slavia HK 2:10,55
23 39 Adam Dreschsel VK Slavia HK 2:15,19
24 111 Vráťa Pecina VKM HK 2:18,22
25 31 Andrea Zbořilová VK Slavia HK 2:20,96
26 8 Lenka Urbánková Kačeři Chrudim 2:34,17
27 34 František Růžička VK Slavia HK 2:55,91
28 7 Kateřina Urbánková Kačeři Chrudim 2:59,83

Junioři

Pořadí Poř. č. JMÉNO ODDÍL Výsledný ČAS se šťouchy
1 14 Robert Janata VK Slavia HK 1:15,52
2 103 Ondřej Vincenc Vodáci Choceň 1:18,37
3 17 Jaroslav Hodek VK Slavia HK 1:21,55
4 21 Matěj Novák VK Slavia HK 1:21,82
5 19 Vojtěch Šilhan VK Slavia HK 1:22,19
6 105 Tobiáš Karlík Vodáci Choceň 1:22,46
7 4 Sebastian Skrbek Sokol Železný Brod 1:22,94
8 13 Štěpán Kurtev DDM HK 1:24,46
9 22 Jáchym Silber VK Slavia HK 1:25,00
10 1 Tomáš Polanský VKM HK 1:26,18
11 5 David Hak VKM HK 1:26,53
12 20 Jan Verner VK Slavia HK 1:27,77
13 106 Klára Kubíková Vodáci Choceň 1:28,02
14 27 Štěpán Halík VK Slavia HK 1:28,03
15 18 Michal Hebelka VK Slavia HK 1:29,16
16 25 Kateřina Hebelková VK Slavia HK 1:29,32
17 11 David Socha VKM HK 1:30,54
18 112 Robin Konečný VKM HK 1:31,61
19 26 Anežka Dvořáčková VK Slavia HK 1:46,00
20 104 Oliver Menház Vodáci Choceň 1:53,03
21 24 Andrea Malá VK Slavia HK 1:56,22
22 16 Amálie Fléglová VK Slavia HK 1:58,96



Hodnocení oddílů

Pořadí ODDÍL Počet bodů
1 Vodáci Choceň 16b
2 VK Slavia HK 8b
3 VKM HK 6b
4 Sokol Troja 3b